В Мукачеві звітували про виконання бюджетних програм за рік

Прозвітували. В Мукачеві керівники відділів та управлінь розповіли про виконання бюджетних програм, а також оприлюднили інформацію щодо виконання бюджету за минулий рік.

Доходи бюджету Мукачева за 2018 рік склали 1 млрд. 154 млн. грн. Про це розповіли під час публічного звіту керівники відділів та управлінь Мукачівської міської ради. Зокрема, прозвітували про свою роботу відділи охорони здоров’я, управління праці та соціального захисту населення, упраівління міського господарства та інші.

За словами фінансового аналітика Івана Білащинця, про проведення публічного звіту щодо виконання бюджету за 2018 рік містяни були неналежено проінформовані. Відповідно, не мали можливості задати свої питання. Також, за його словами, при розподілі профіциту бюджету жодної копійки не було спрямвано на підвищення заробітних плат бюджетникв. При цьому, каже Іван Білащинець, працівники виконавчого комтету отримували набагато більші зарплати, ніж середньостатистичні по місту.

Про програми, які були затверджені протягом минулого року, а також скільки коштів було витрачено на ті чи інші потреби, містяни можуть дізнатися на сайті Мукачівської міської ради. Однак задати свої запитання та внести свої пропозиції вже не зможуть.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − 8 =