В Мукачеві відбувся турнір з рукопашного бою імені Володимира Цірика

У Мукачеві відбувся турнір з рукопашного бою імені Володимира Цірика серед вихованців військового ліцею. Проводити такі змагання серед ліцеїстів вже стало традицією. Організовують його вже четвертий рік поспіль, присвячуючи річниці виводу військ із Афганістану та вшанування пам’яті випускника ліцею – героя АТО.

Учасники змагань намагалися продемонструвати весь технічний арсенал, яким володіють, аби перемогти суперника використовували всі можливі прийоми.

Традиційно на захід завітали голови Мукачівських міських організацій ветеранів Афганістану ветерани-афганці, учасники локальних конфліктів на території інших держав, учасники АТО.

На турнір завітала і мама загиблого воїна АТО Володимира Цірика. Жінка каже, вдячна кожному хто береже пам’ять про її сина та наголосила , що подібні заходи вкрай важливі для підростаючого покоління захисників.

Незмінний суддя змагань – полковник Юрій Захаров каже, подібні турніри організовують не тільки за для покращення фізичної підготовки юнаків, а й для підвищення бойового духу майбутніх захисників України.

На завершення турніру переможні були нагороджені кубками та медалями. Ті, кому першість вибороти не вдалося, кажуть, улюблену справу залишати не збираються й тренуватимуться надалі, щоб наступного року продемонструвати кращий результат.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − 8 =