В Мукачеві підрядники посеред робіт забули про ремонт вулиці

У Мукачеві проводять реконструкцію вулиці Петра Сагайдачного, колишня назва Гвардійська, яка знаходиться у мікрорайоні Борок-Телеп.

Вартість робіт складає понад 31 млн. грн. Місцеві скаржаться – величезні ями, які залишили підрядники, створюють неабиякі незручності, люди своїми автівками не можуть заїхати у двір, а таксі і навіть швидка відмовляються приїздити.

Від виїзду на вулицю Пряшівська і до Петра Сагайдачного, колишня Гвардійська, у мікрорайоні Борок-Телеп повністю відсутнє дорожнє покриття. Найжахливіша ситуація, за словами мешканців мікрорайону, саме на вулиці Сагайдачного, тут почали робити каналізацію, люди кажуть: підрядників почали бачити час від часу, вони перестали з’являтися на місці виконання робіт, залишивши вулицю перекопаною.

Неабияк, за словами людей, погіршується стан дороги під час дощів, вони стають схожими на Венецію. Пройти пішки або проїхатися на машині стає складно.

Крім того, відсутні кришки на люках каналізацій та неогороджені ями щороку призводять до десятків випадків потрапляння у небезпечну ситуацію, це може мати погані наслідки для пішоходів, водіїв та тварин.

Чому підрядники не з’являються і не продовжують ремонт та чому місцева влада не контролює якість проведення робіт, із таким питанням журналісти «М-Студіо» звернулися до начальника управління міського господарства Мукачева. Після дзвінка В’ячеславу Гасинцю менш ніж за півгодини на вулиці Сагайдачного почали огороджувати ями, про це нам повідомили очевидці, які водночас задаються питання: чому підрядників до належної та якісної роботи потрібно підштовхувати?

Також місцеві нарікають, їхати на цю вулицю відмовляються служби таксі та навіть швидка медична допомога. Люди стверджують, у них складається таке враження, ніби міські чиновники про існування їхнього мікрорайону і зовсім забули, кажуть що жодних позитивних змін за часи правління, як вони кажуть, молодої команди вони не бачать. Також і не помітили ремонт усіх доріг у місті, які, до слова, теперішній мер у свої передвиборчій програмі обіцяв зробити впродовж 2015-2017 року.

Щодо виконавця робіт, то ним є ТОВ «СВР Технологія», фірма, яка знаходиться, за даними реєстру, у місті Києві, тобто податки залишають межі міста Мукачева. До слова, вартість реконструкції складає понад 31 млн. грн. це кошти із місцевого бюджету, який нагадаємо наповнюють і самі мукачівці, тож люди вимагають аби кошти чиновники використовували ефективно, а відповідальні особи контролювали якість проведення робіт. Власне, мова йде про кошти платників податків – точніше, народні гроші, або ж кожного з нас.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + 2 =