Вихванці Вільшанського будинку-інтернату готуються до благодійного аукціону

У Вільшанському дитячому будинку-інтернаті – майже 200 вихованців з особливими потребами. Тут вони мають змогу займатися улюбленою справою та оточені турботою і увагою. Щороку на Закарпатті проходить благодійний бал, кульмінацією якого є благодійний аукціон під час якого розігрують художні вироби, виготовлені власноруч талановитими вихованцями цього закладу.

Вільшанський будинок-інтернат функціонує ще з 1961 року. Наразі тут проживає 178 вихованців, з них 45 дітей і 133 вихованці, яким за 18 років, тобто молодіжне відділення. Вихованці живуть добре, мають постійну зайнятість улюбленою справою і найголовніше – знаходять друзів та оточені турботою.

У закладі є багато творчих майстерень. Цього року навіть відкрили майстерню кераміки. Є й майстерні, в яких вихованці створюють свічки. Двічі на рік у заклад приїжджають фахівці із Швейцарії, які працюють з дітьми за власними методиками. Цього року вони привезли обладнання для оновленої ткацької майстерні.

Щоб вихователі у інтернаті могли навчати діток у цій майстерні, вони проходять спеціальне навчання під наглядом фахівця.

Якщо ж говорити про проблеми , то найбільша – це нестача працівників у закладі.
Вже 4 роки поспіль Вільшанський будинок-інтернат бере участь у благодійному аукціоні під час якого гості заходу мають змогу придбати художні вироби, виготовлені власноруч вихованцями цього закладу. Виручені кошти постійно витрачають на потреби закладу. Кошти, які отримають з аукціону цього року, планують витратити на впровадження підтриманого проживання.

Цього року буде представлено понад 20 виробів, які виставлять на аукціон.Свої вироби представить і Едіта, дівчина, яка понад усе любить вишивати з бісеру. Золтан також щороку виставляє свої вироби на аукціон. Цей юнак виготовляє сумки, капці, одяг та різні сувеніри із вовни. Робота клопітка та потребує зосередженості і часу.

Бал, кульмінацією якого стане благодійний аукціон, під час якого всі охочі матимуть змогу придбати вироби талановитих вихованців Вільшанського будинку-інтернату, відбудеться 31 травня в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + 20 =