Віктор Синько: вечір пам’яті героя

Меморіальний вечір пам’яті прикордонника Віктора Синька, який віддав життя за Україну, зібрав рідних, друзів, побратимів, ветеранів, представників влади та духовенства. Символічно захід  організували  у День прикордонника з ініціативи Закарпатського ТЦК та СП  в межах проєкту «Герої серед нас» в Ужгородському ліцеї №12, де навчався воїн. Хвилиною мовчання вшанували,  а далі  – молебень за упокій душі загиблого. У переповненій актовій залі згадували життя і бойовий шлях воїна, якому назавжди залишиться 32. Рідним важко говорити – три роки, як загинув.  Сумують за Віктором і маленький 5-ти річний син Максим та дружина Тетяна, з якою разом з 2015 року. На жаль, не всі побратими змогли долучитись до меморіального заходу. Проте знайшли можливість записати відео з фронту. Віктор Синько понад 13 років служив у підрозділах Державної прикордонної служби. Пройшов шлях від строкової служби у десантних військах до бойових підрозділів, де виконував завдання як кінолог, снайпер, розвідник та інструктор. У 2014 році добровольцем став на захист України. З початком повномасштабного вторгнення повернувся на службу та продовжив виконувати бойові завдання на передовій. 12 травня 2023 року Віктор загинув у бою на Донеччині. За самовідданість захисника посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Пам’ять про таких воїнів має жити серед земляків. А ще лягає відповідальність на живих продовжувати їхню справу. На фасаді ліцею встановлено меморіальну дошку на честь Віктора Синька. А серед ініціатив – пропозиція назвати одну з вулиць Ужгорода його ім’ям. Вічна шана і слава Герою.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × two =