Відкриття ДНЗ на Міжгірщині

Дитячого садка у Розтоці до цього не було – діти лише відвідували підготовчу групу перед вступом до школи. Можливість появи тут ДНЗ з’явилася після курсу на формування оптимальної системи освітніх  закладів. Це означає, що школи, де навчається мало учнів,  закривають, а самих дітей переводять у більші, і у відносній близькості до їхнього  населеного пункту. Місцева школа також потрапила під цю реформу, тож аби  приміщення  не пустували  тут вирішили облаштувати дитячий садок.

Ремонтні роботи тривали з вересня. За цей короткий час вдалося зробити найголовніше – пристосувати приміщення під потреби садка. Ще залишилось доробити один санвузол, але це, зі слів директора НВК, питання часу. Все інше –  готове  до прийому дошкільнят.

Для цього населеного пункту відкриття ДНЗ  – справжнє свято. Тож урочистості не обійшлися без перерізання червоної стрічки. А також святкового концерту, який підготували майбутні вихованці НВК.

Голова Міжгірської  райради, який також був присутній на заході, відзначив, що це не перший і не останній НВК у районі, який реорганізували та на його базі відкрили дитячий садок.

Таких НВК у районі вже близько 10 – ти у Верхньому Студеному, Мерешорі  та інших. На часі реорганізація у Подобовецькій та Пилипецькій школах, тож невдовзі  дитячі садки з’являться і в цих населених пунктах.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × two =