Ужгородський аеропорт отримає з бюджету ще 3 мільйони і в червні відновить роботу

Вирішували важливі питання. Сьогодні в Ужгороді відбулася чергова сесія обласної ради. Серед важливих обговорень – доля Ужгородського аеропорту та упровадження дворівневих завдань ЗНО.

Розпочати засідання сесії облради депутати планували зі звіту начальника служба автомобільних доріг у Закарпатській області. Оскільки представники облавтодору не були присутніми на засіданні, депутати вирішили перенести питання на наступне, самі ж приступили до порядку денного.

Одне із перших питань – доля міжнародного аеропорту “Ужгород”. Цього місяця єдиний рейс, що виконував регулярні перевезення між Ужгородом і Києвом, скасували. Депутати обговорили питання важливості рейсу і ухвалили рішення про перехід управління аеропорту до облради, а ще вирішили передбачити на його роботу 3 мільйони гривень, з яких поки що виділили два мільйони. Голова облради Михайло Рівіс зазначив, що у планах – забезпечення щоденних польотів до Києва, але це стане можливим лише тоді, коли аеропорт вийде на самоокупність. Завдяки рішенню депутатів авіасполучення Ужгорода і Києва з 3 червня відновлять, здійснюватимуть перевезення тричі на тиждень. Поки що перевезення буде здійснювати одна компанія – “Мотор Січ”, але керівництво аеропорту вестиме переговори і з іншими.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − five =