Ужгородська ЦМКЛ восени отримає додаткові кошти на ліки

Ревізію в Ужгородській центральній міській клінічній лікарні провели представники міської влади. Спершу делегація на чолі з міським головою Богданом Андріївим навідалась у відділення хірургії. Післяопераційні пацієнти не скаржаться. Та й відділення відремонтоване.

У травматології зайшли до першої-ліпшої палати. Простора, розрахована на трьох. Судячи зі стану палат, коридорів, ремонт тут проводили не так давно. Чого не скажеш про відділення кардіології: відвалюється плитка, кришиться штукатурка, в жахливому стані палати. Що найважливіше – у відділенні відсутні душові кімнати, в жахливому стані вбиральні. Пацієнти кажуть: ліки є, лікарі фахові, однак перебувати на стаціонарі бажання жодного.

Зі слів головного лікаря Івана Кураха, вже виготовили кошторисну документацію для робіт, будуть подавати на розгляд депутатів Ужгородської міської ради, розраховують, що ті підтримають і врешті вдасться привести відділення до ладу. Так два роки тому відремонтували терапевтичне відділення.

Одна із причин візиту – дізнатися про забезпечення медикаментами. Пацієнти кажуть – в цілому ліки є. Головний лікар у свою чергу розповідає, до повного забезпечення не вистачає понад 3 млн. Міський голова Богдан Андріїв каже: кошти будуть направлені до лікарні восени.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 3 =