Ужгороді підбили підсумки роботи утворених громад

Тячівська об’єднана громада входить у десятку кращих із 366 громад в Україні. У цей рейтинг потрапила і Вільховецька громада. Експертикажуть, позитив від об’єднання помітний зокрема це відобразилося на бюджетах ОТГ, а також на розвитку – у який і вкладають громади у надходження.

Якщо говорити у загальному то наразі в Україні вже більше як 650 громад, минулого ж року їх було 366. Власне Закарпатських ОТГ наразі тільки 6.

Однак наразі безліч громад у плані розробки стратегії об’єднання. Громади ж які вже сформувалися працюють над планом розвитку. Будування стратегій називають мисленням на декілька років в перед. Мають нагоду запропонувати свої проекти і жителі ОТГ. Кажуть фахівці, радує, що представники громад мислять на перспективу і глобально. В свою чергу Центри розвитку самоврядування мають напрацювання, які зосереджені як на допомозі правовій так і менеджерській роботі. Ну ,а ,власне одним із преорітетних планів на 2018 рік визначили розвиток туризму та залучення коштів в рамках транскордонних проектів. Сподіваються представники центру, що збільшиться у новому році і кількість ОТГ.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + sixteen =