До уваги водіїв: зміни дорожнього руху

Мова про дорогу на виїзд із центральної площі міста, яка є досить вузькою. Враховуючи, що водії кожного дня залишають свої автомобілі на узбіччі з обох сторін, проїхати тут майже неможливо.

Більше того, цією дорогою проїжджає громадський транспорт, який зі своїми габаритами надовго паралізував рух. Тому в Ужгороді вирішили зробити транспортний потік одностороннім.

Повернутись у центральну частину міста водії зможуть через вулицю Фединця, яка є паралельною до площі Корятовича. Останні таке рішення сприйняли позитивно. Кажуть, односторонній рух допоможе розвантажити й так переповнений автомобілями центр міста. Однак підхід повинен був бути дещо іншим, до прикладу, крім дорожніх знаків «рух заборонено» потрібно встановити і попереджувальні знаки за декілька десятків метрів, оскільки ще не кожен знає про зміни. Для того, аби водії не порушували правила дорожнього руху, – а кілька з них вже проїхали на заборонений знак лише під час зйомок сюжету, – тут патрулюють поліцейські.

Слід зауважити, що це – не всі зміни дорожнього руху в цьому місці. В майбутньому тут обіцяють на прилеглій площі кругове перехрестя.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 18 =