Усі навчальні заклади Хуста – на карантині

Цілковита тиша наразі у всіх навчальних закладах Хуста. З вівторка, 5 лютого, місто на карантині. Таке рішення прийняла тутешня влада у понеділок, 4-го числа, на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Так, Хуст став ще одним закарпатським містом, де навчально-виховний процес призупинили. в. о. начальника управління освіти, релігій та у справах національностей виконкому Хустської міської ради Олександр Липчей додає: навчання ж відновлять вже з понеділка, 11 лютого.

Вчителі кажуть, що вимушені канікули були дійсно необхідністю. Адже учні, які хворіли, добряче відставали у навчанні. А наздоганяти програму не так вже й просто.. Крім того, це створює певний дисбаланс у навчально-виховному процесі у цілому.

У відділі охорони здоров’я також прокоментували епідситуацію на Хустщині. Тут запевнили, що епідпорогу наразі не перевищено. Усього за останній тиждень у Хустському районі на ГРВІ захворіло 56 дітей віком до чотирьох років, від 5 до 14 – 101 дитина, а від 15 до 17 – 36 дітей. Щодо Хуста, то тут за останні 7 днів вірус підхопило 49 дітлахів і також різної вікової категорії. Решта, а це – понад дві сотні хворих – дорослі.

До слова, наразі карантин у районі не введено. Відтак нині школярі на селі навчальні заклади відвідують. Тут лишень з понеділка, 4 лютого, відновили навчання. Доти увесь січень діти відпочивали. Зимові канікули, які тривали два тижні, продовжили на стільки ж в рахунок весняних. Причина: сніговий колапс та незадовільний стан доріг. Адже дістатися школи з окраїн було небезпечно. Щодо міських учнів, то їм зимові канікули теж продовжили на тиждень і вони продовжили здобувати знання з 21 січня до 5-го лютого. За попереднім рішенням карантин триватиме всього 4 дні. Однак ситуацію й надалі освітяни і медики контролюватимуть як у місті, так у районі.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × one =