У День державного прапора в Мукачівській РДА провели урочистий захід

У залі Мукачівської районної ради відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня Державного прапора та Дня Незалежності України. Присутніхх розважали патріотичними віршами та піснями. Також під час заходу грамоти та подяки отримали військові та учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

З нагоди двох важливих подій – Дня Державного прапора та Дня Незалежності України у великому залі Мукачівської районної ради та райдержадміністрації відбувся урочистий захід за участі представників влади, громадських та культурних діячів, військових та школярів. Свято супроводжувалось патріотичними піснями та віршами.

Напевно, найбільше присутніх вразив та приємно здивував виступ районних працівників культури. З вітальним словом перед присутніми виступили голова Мукачівської районної ради Іван Михайло та т.в.о. голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич. Також на заході за особистий внесок у розбудову незалежної української держави та активну громадянську позицію грамотами та подяками було нагороджено учасників АТО, ветеранів війни та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − two =