У закарпатському підрозділі Фонду держмайна заявили про незаконну реорганізацію

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція Василя Андруся, начальника РВ Фонду державного майна України по Закарпатській області.

Керівники РВ Фонду державного майна України по Закарпатській області розповіли про незаконність процесу реорганізації, який розпочався цього року у відділеннях Фонду по всій Україні. Закарпатське відділення згідно з новаціями повинне об’єднатися з Волинським та Львівським з центром у Львові. Це не тільки ускладнює роботу на місцях, кажуть в регіональному відділенні, але і є неправомірним, адже відбувається за дорученням Прем’єр-міністра, у той час як такі процеси регулюються спеціальним Законом і повинні здійснюватися Кабміном.

Крім того, проводиться й інші неправомірна діяльність щодо Фонду держмайна в області. Представники регіонального Фонду держмайна у Закарпатській області вважають таку реорганізацію безпідставною: ні економічно, ні юридично, а також морально неетичною. Адже передбачається скорочення 5 працівників, а механізм подальшої діяльності наразі чітко невизначений.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − nine =