У Виноградові біля ялинки збудували резиденцію для Миколая і Діда Мороза

Ялинка на центральній площі Виноградова засяяла новорічними вогнями. Поруч із лісовою красунею збудували дерев’яний будиночок – резиденцію для Святого Миколая, якого потім замінить Дід Мороз.

До центральної площі Виноградова, де кожного року встановлюють новорічну красуню, на урочисте відкриття завітало чимало виноградівців і гостей міста. В основному це були молоді сім’ї зі своїми дітками, які понад усе чекають на Новий рік і полюбляють різдвяну атмосферу.

Найпершим до дітей приходить Святий Миколай. Саме він зі своїми добрими помічниками здійснює бажання у дітей і приносить щедрі подарунки. Протягом новорічних свят у маленьких відвідувачів буде можливість розказати Святому Миколаю та Діду Морозу, які саме подарунки вони бажають отримати під ялинку і що бажають для своєї сім’ї.

Головна інтрига для дітей і дорослих, кажуть організатори святкового заходу – це будинок-резиденція для Святого Миколая, якого незабаром замінить Дід Мороз. Для казкової атмосфери відкрили і різдвяний ярмарок, де на городян і численних туристів чекають традиційні святкові страви та гарячі напої, в тому числі глінтвейн.

З початком новорічних свят жителів та гостей району привітав заступник міського голови Василь Ціцей. Відтак на феєричне свято завітав Святий Миколай, якого супроводжували помічники – казкові ельфи. З радістю та захопленням його зустріли всі присутні, а особливо діти, адже він приніс багато подарунків. Після привітань Святого Миколая під оплески гостей новорічна ялинка запалала яскравими вогнями.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 1 =