У Тячеві відбувся Чемпіонат України зі змішаних бойових мистецтв

Вперше у Тячеві за сприяння міської влади відбувся Чемпіонат України зі змішаних бойових мистецтв за версією UF MMA, в якому взяло участь близько двох сотень бійців із 15-ти областей України та із-за кордону – Словаччини. Серед українських областей – учасниць: Закарпатська, Тернопільська, Івано-Франківська, Київська, Одеська, Рівненська. Аділ, уродженець Азербайджану, змішаними бойовими мистецтвами займається ще із 5-ти років. Спортсмену – 19-ть, на чемпіонаті змагався у віковій категорії «18+». Достойно витримав усі три раунди і здобув перемогу у поєдинку.Для Андрія з Рівного це – перші змагання. У поєдинку переміг суперник, однак юнак не засмучується. Навпаки – готовий до розвитку у цьому виді спорту. А 12-тирічний Даніїл – 7 років у спорті. Багато тренується і на змаганнях викладається на повну. Однак на чемпіонаті такого рівня хлопець вперше. Своє майбутнє також пов’язує із бойовими мистецтвами. Судді спостерігали за поєдинками, аби не було жодних порушень ні на майданчиках, ані в клітці. Переможців визначали за певними критеріями та правилами. У фіналі зустрілися вже кращі бійці. Усі бої були запеклими, видовищними те безкомпромісними. До складу збірної команди Закарпаття увійшло 54 спортсмени. Загалом збірна здобула 11 перших місць, 9 – других і 5 – третіх. Відтак у результаті посіла перше командне місце. Власне, наступного дня бої відбулися вже серед професіоналів. Бійці боролися за титул Чемпіона України за версією ROAD WWFC.Чемпіоном України та володарем поясу ROAD WWFC став киянин – Тімур Рагімов. Він має нагоду поборотися за звання Чемпіона світу вже на початку літа в Києві.