У Тячеві оновили будівлю школи

Тячів продовжує оновлюватись. Тячівська громада виділила кошти на ремонт і відновлення Тячівської ЗОШ №2. Тепер перший корпус цього навчального закладу може похизуватися усіма належними умовами для навчання.

Навчальний рік для першачків Тячівської ЗОШ №2 розпочався з нової шкільної програми і у нових теплих кабінетах. Минулого року, за сприяння Тячівської громади, у школі провели комплекс ремонтних робіт. Тепер, кажуть школярі, вчитися не тільки цікаво, але й тепло, затишно і комфортно.

У приміщені школи провели повну теплосанацію та замінили систему опалення. Відремонтували і фасад будівлі. Тепер «обличчя» школи стало більш яскравим і креативним. У планах на 2019 рік продовжити реконструкцію і теплосанацію другого корпусу школи. Там зараз навчаються учні початкових класів.

Взагалі розвиток і будівництво м. Тячів у 2019 році є продовженням 2018 року – говорить міський голова Іван Ковач. Утеплення і теплоізоляція комунальних закладів міста є одним з пріоритетних напрямків роботи.

Відновлення Тячівської ЗОШ №2 – це одна з численних ілюстрацій заходів з благоустрою і впорядкування міста, які проводить Тячівська громада.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − seventeen =