У тячівському центрі-інтернаті “Парасолька” знайшли нову родину 23 людини

Центр-інтернат «Парасолька», що у місті Тячів, працює вже 9 років. Домівку та родину там знайшли 23 молодих людей з інвалідністю.

Знімальна група «М-Студіо» приїхала у центр «Парасолька» якраз тоді, коли тут проходили музичні заняття. Як виявилося, молоді люди обожнюють співати, та за час занять з викладачем Наталією Бокоч встигли стати справжніми артистами. Та більше, каже пані Наталія, пишається тим, що вдалося не голос поставити, а допомогти відкрити душу. Майже неймовірним здається і те, що, не знаючи ноти, деякі з них зуміли освоїти і гру на музичних інструментах.

Молоді люди постійно виступають на концертах в рідному Закарпатті, по Україні та навіть за кордоном. Репертуар різноманітний, каже Наталія Бокоч. Серед арт-терапій, які полюбляють вихованці центру- інтернату, також є малювання, роботи по господарству, робота на ткацькому верстаті, валяння. Сьогодні тут знайшли для себе родину та домівку 23 молодих людей з інвалідністю, 11 хлопців і 12 дівчат. Заклад відкрили у жовтні 2009 року.

Центр принципово побудували у місті, а не у віддаленому районі, як, до прикладу, Вільшанський будинок-інтернат, звідки ці молоді люди і приїхали. Все це допомагає їм більше соціалізуватися в суспільстві.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + 5 =