У суді щодо вбивства мукачівця Михайла Глеби пройшло передостаннє засідання

Сьогодні, 8 листопада, відбулося судове засідання у справі про вбивство Михайла Глеби. Під час судових дебатів сторони обвинувачення та захисту у своїх промовах наводили факти, що, на їхню думку, підтверджували б провину обвинуваченого або ж навпаки – спростовували її.

Прокурор у своїй промові наголосив, що під час слідства було зібрано достатню кількість матеріалів, які б підтверджували провину підсудного. У свою чергу, представники потерпілої наголосили, що у алібі підсудного є неточності, а саме у часовому просторі. Сторона обвинувачення вважає, що підсудний має отримати покарання у вигляді довічного ув’язнення.

Захисник обвинуваченого у промові наголошує, що деякі документи, які, на думку слідства, доводять провину її підзахисного, складені невірно і не можуть вважатися доказом.

Саме сьогодні підсудний мав право останнього слова перед вироком. Вже завтра колегія суддів ухвалить рішення і оголосить вирок, після якого стане відомо, чи дійсно обвинувачений вбив 27-річного мукачівця, або ж чи імовірний вбивця все ще на волі.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − four =