У справі Володимира Копчі, звинуваченого в убивстві, відбувся вирішальний суд

На лаві підсудних – Володимир Копча. Його підозрюють у позбавленні життя 30-річного Павла Опаленика, вбивство сталося ще у 2011 році у Великому Березному.
Тривалий час Копча переховувався від слідства. Сьогодні ж, 2 липня, відбулася найважливіша частина у судовому процесі – дебати.
Одним із перших слово отримав прокурор, який вказав, що за умисне вбивство для обвинуваченого вимагає покарання – 15 років позбавлення волі. Сторона ж потерпілої вимагала довічного позбавлення волі для Володимира Копчі, враховуючи ступінь жорстокості вчинення злочину. На момент вбивства родина виховувала маленьку дитину, дружина загиблого Павла Опаленика була вагітною, зараз вона залишилася вдовою.
У ході засідання сторона захисту звинувачення відкидала, посилаючись на те, що його вина не доведена. Адвокати пропонували звільнити їх підзахисного у засі суду. Наголосили також на тому, що також частина речових доказів у цій справі зникла, і провести повторну експертизу неможливо.
Сам Копча на судовому засідання був небагатослівним, у всьому підтримував своїх захисників, яких у залі було троє. Після закінчення промов учасники судових дебатів виступили з реплікою. Також правом останньої репліки скористався підозрюваний, каже – не винен у тому, що йому інкримінують.
Колегія суддів видалилася до нарадчої кімнати, остаточне рішення винесуть у справі 4 липня. Якщо провину Володимира Копчі доведуть, він може сісти на довічне.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 5 =