У школі в Горінчеві на Хустщині до кінця року замінять всі вікна

Одна з нагальних шкільних потреб – зберегти тепло у приміщеннях. На Хустщині активно задовольняють цю потребу. Так, і в Горінчівській ЗОШ наразі вже третину вікон замінили, а до кінця року замінять їх усі.

Хустське Горінчево не газифіковане. Сільська школа за всі часи свого функціонування опалювалася твердим паливом: дровами та вугіллям. І хоч котли тут нові, а от старі вікна роками не дозволяли зберігати тепло у шкільних приміщеннях.

Аби вирішити проблему вікон та таки зберегти у школі відповідний температурний режим, теперішній директор Михайло Доромбей одразу почав діяти.

Так, наразі на школі замінили третину вікон. До кінця ж року замінять їх усі, а це – 180 одиниць. Крім того, підлягають заміні й вхідні двері, їх є кілька. Загальна кошторисна вартість проекту заміни близько півтора мільйона гривень, а реалізують його через субвенцію з державного бюджету по соціально-економічному розвитку.

Зрештою наступним кроком у енергозбереженні повинні бути реконструкція системи опалення та оновлення даху. Сподіваються тут і на утеплення фасаду.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + six =