У школі села Калини неа Тячівщині до морозів встигли відновити дах

Встигли до зими. Калинівська школа I-II ст. відтепер буде під надійним дахом. Нову покрівлю встановили в старому корпусі навчального закладу, оскільки старий дах прогнив та почав протікав. Кошти на відновлення даху виділили з держбюджету у сумі 250 тис. грн.

Хоч новорічні канікули ще не розпочались, у школярів вже по-справжньому святковий настрій. Діти демонструють свої малюнки, над якими працювали на минулому уроці, сьогодні ж будуть робити листівки Святому Миколаю.

Зразок листівки демонструє вчитель образотворчого мистецтва Тамара Герич, втім, каже, не вчить дітей копіювати. Кожен повинен проявляти і власну фантазію. Щоб навчатись дітлахам було приємно та затишно, Тамара Герич сама оформляла стіни класів.
Про атмосферу і затишок педагоги подбали, а от ремонт даху в старому корпусі, який геть прогнив, закладу був не по кишені. Та нарешті цього річ це питання вдалось вирішити. Виділенню субвенції з держбюджету у сумі 250 тис. грн. посприяв народний депутат Василь Петьовка.

Роботи із заміни даху встигли закінчити до першого снігу. Тож, тепер приміщення , які розташовані в цьому корпусі захищені від вологи.

Попереду довга зима, однак ні сніг, ні дощі школі вже не страшні. А теплу атмосферу у закладі педагоги забезпечать вже власними силами.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 8 =