У Рахові пройшов міжрайонний дитячий турнір з шахів

22 грудня 2018 року в Рахівському районному будинку культури, у приміщенні шахового клубу, відбувся районний турнір з шахів серед вихованців клубу.
Змагання, мета яких – популяризація шахів серед дітей, провели вже вп‘яте. Традиційно відбулись вони за ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки.

Цього разу участь у турнірі взяли 38 вихованців шахових гуртків з семи населених пунктів Рахівщини та Тячівщини. Серед учасників – шахісти з Солотвина, Дубового, Тересви, Рахова, Великого Бичкова, Кобилецької Поляни та Білина. Школярі змагалися у вікових категоріях – до 12 років та старші 12-ти років. Грали учасники за швейцарською системою, з контролем часу по 15 хв. для кожного учасника.

У категорії «до 12 років включно» переможцями стали:
перше місце – Андрусевич Андрій з Великого Бичкова
друге місце – Марущак Мирослав з Великого Бичкова
третє місце -Кужельов Константин з Рахова.

У категорії «старші 12 років» переможцями стали:
перше місце – Косенко Михайло з Тересви
друге місце – Кубарич Захар з Дубового
третє місце – Савчук Рената з Великого Бичкова

Від імені народного депутата України Василя Петьовки учасників змагань привітав його представник, депутат Рахівської районної ради Михайло Фірка, який побажав юним шахістам успіхів у навчанні та спорті, та разом з головним суддею змагань, керівником Рахівської районної федерації з шахів Ігорем Савчуком нагородив переможців і наймолодших учасників шахового турніру грамотами та медалями. Також всі учасники змагань та їхні тренери отримали книги на шахову тематику і солодкі подарунки з нагоди новорічних свят.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + 5 =