У Нанкові на Хустщині 15-річний хлопець вбив свого вітчима

На Хустщині 15-тирічний житель Нанкова вбив 40-річного вітчима у вечір вівторка, 11 грудня. За попередніми даними, під час сварки неповнолітній наніс годувальнику удар ножем.

Конфлікт між пасинком і вітчимом обернувся у трагедію в родині. Сварки – сварками, але до подібних бійок в сім’ї не доходило. Принаймні, так кажуть сусіди, з якими таки вдалося поспілкуватися. Нині ж бійка закінчилася фатально, пасинок наніс вітчиму удар ножем, несумісний з життям. Про вбитого односельці відгукуються позитивно.

Люди на камеру говорять неохоче, однак повідомили, що це родина переселенців, тобто всі її члени не є уродженцями села.

40-річний чоловік, який помер від руки пасинка, часто їздив на заробітки і саме в Чехії познайомився з матір’ю хлопця. Перевіз її з сином сюди і стали жити родиною. У поліції кажуть, що жінка і чоловік офіційно одружені не були. Саме жінка і повідомила правоохоронців про злочин у вечір вівторка, 11 грудня.

Поліція хлопця затримала за статтею 208 КПК України й наразі ведеться слідство. Зокрема, слідчі Хустського відділу поліції та спеціалісти відділу з розслідування злочинів проти життя та здоров’я особи ГУНП в Закарпатській області встановлюють обставини умисного вбивства.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 6 =