У Міжгірській Колочаві готуються зустрічати туристів

Село Колочава, що на Міжгірщині, займає лідируючі позиції на туристичній мапі Закарпаття. Походи в гори, Школа вівчарства, де гостей знайомлять з сироварінням, візити у форелеві господарства, птахопарк «Потята Шваегана», пасіки з лежанками для терапії тощо. Одним словом, Колочава має чим привабити туристів на будь – який смак та вміст гаманця. Туризм у селі розвивається сезонно, стартує на початку травня, у червні домінують шкільні екскурсії, а досягає піку у липні – серпні. У середньому за рік понад 30 тисяч гостей відвідує Колочаву. А одноденних відвідувачів значно більше.

Зелені садиби – а їх понад 25 – пропонують проживання туристам від 150 гривень з особи, готелі від 250. Одночасно можуть розмістити 300 гостей. Харчування – до прикладу комплексний обід від 80 гривень. За туризмом майбутнє – розуміють і колочавці і представники місцевої влади, проте дивідендів поки що сільська рада не отримала.

Крім того, перешкоджають розвитку туризму і сміттєва проблема, бо непотріб у лісі, річках, узбіччях відлякує туристів, а також погані дороги, адже добратися до Колочави – досить проблематично, практично вся Міжгірщина – потребує відновлення автошляхів. І тому чимало візитів до краю стають одноразовими.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + four =