У Міжгір’ї визначали найкращих лікарів “швидкої” при роботі в екстремальних умовах

У Міжгір’ї медики екстреної медичної допомоги продемонстрували свої знання та навики дій в екстремальних ситуаціях. Обласний чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги відбувся цьогоріч вже вдруге. Лікарі рятували від серцевого нападу, кровотечі та анафілактичного шоку.

Бригади медичних карет готові до змагань. Доведеться показати свої навики дій у екстремальних ситуаціях. Спочатку маневри їзди демонструють водії. Згодом відправились на виклик. За сценарієм, мотоцикліст потрапив у ДТП. Однак ситуація нестандартна. Причина ДТП: водій не справився з керуванням через анафілактичний шок. Та чи встановлять медики швидкої діагноз, розбиралися судді змагань.

Рятували постраждалого лікарі 14-ти бригад медичної допомоги. Так на Міжгірщині проходив другий обласний чемпіонат екстреної медичної допомоги.

Лікарі вирішували тестові завдання, рятували молодиків, що стікали кров’ю після бійки на імітованій вечірці, надавали першу медичну при зупинці серця. Кожне із завдань для бригад швидкої – загадка. Учасники ж зазначають – умови наближені до реальних. Діляться своїми спогадами з реального життя.

Змагалися медики швидкої протягом дня. Цьогоріч вже вдруге вибороли золотий кубок лікарі з Міжгір’я.

Варто додати, медики швидкої Закарпаття продемонстрували високий рівень знань та навичок на всеукраїнському етапі. Обласна команда посіла перше місце. Відтак вже у наступному році Всеукраїнські змагання екстренників з міжнародним статусом пройдуть саме у нашому краї.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − four =