У лісі на Берегівщині прокладають нову дорогу

Нову дорогу довжиною майже кілометр будують лісівники в урочищі Сорваш на Берегівщині. За проектно-кошторисною документацією її вартість – 1,4 мільйона гривень.

Проте деякі роботи лісгосп проводить власними силами та технікою, аби зекономити кошти і заохотити найкращих працівників преміями, адже робота в лісі нелегка. Крім того, такі лісові дороги використовують і місцеві жителі, а також туристи.

Це урочище Сорваш – 33 квартал лісництва Маврера одного з 4 лісництв Берегівського лісового господарства, площа лісового фонду якого – це в основному дубові насадження – 9 тисяч гектарів. Тут будують нову лісову дорогу. Ця лісова дорога сполучається з ґрунтовою дорогою, яку побудували теж власними силами лісівники ще у 2010 році. Вона сполучає села Горбок Іршавського району та село Нижня Ремета Берегівського району. Проте деякі ділянки за цей час просіли і утворилися ями.

Вартість 700 метрів лісової дороги, згідно з проектно-кошторисною документацією, – мільйон 400 тисяч гривень. Зекономлені кошти спрямують на преміювання найкращих працівників лісгоспу, адже праця лісівника – нелегка. За два тижні планують завершити роботи з будівництва лісової дороги.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × one =