У Хусті життя дівчини рятують йогою

28-річній дівчині, мамі 1-річного хлопчика – Яні Кут із Хуста необхідна допомога небайдужих. 2 роки тому у неї виявили рак – лімфому Ходжкіна. А лікування патології дороговартісне і необхідно зібрати сотні тисяч гривень, аби її побороти. 

Два роки тому Яні Кут, яка була на третьому місяці вагітності, поставили страшний діагноз – рак, і, аби почати лікування, запропонували перервати вагітність. Яна відмовилась і народила, тільки опісля почала активно лікуватись. Наразі жінка бореться з онкологічним захворюванням лімфатичної системи – лімфомою Ходжкіна, аби жити повноцінним життям й надалі та разом з чоловіком виховувати 1-річного сина. Дороговартісне лікування у Києві, численні курси хіміотерапії поки не дали бажаного результати. Тому за кілька тижнів на 28-річну дівчину чекає операція з трансплантації кісткового мозку та переливання крові, що теж коштує недешево й змушує Яну просити допомоги у всіх небайдужих. До прохання допомогти підключаються друзі та знайомі молодої мами і навіть ті, хто особисто її не знає. Вони у різний спосіб збирають кошти для онкохворої дівчини. Так, у інструктора з йоги – Євгенії Вакаров з’явилася ідея проводити благодійні заняття, а всі виручені кошти спрямувати на лікування Яни.

Якщо ж перший кількаденний курс йоги одразу мав успіх, то чомусь самостійно організувати подібне вдруге – вже не вдалося, зізнається Євгенія. Відтак небайдужий інструктор, не зволікаючи, заручилася підтримкою інших – своїх однодумців.

Даний 10-денний курс з йоги стартував ще у понеділок. Охочих взяти участь у акції відгукнулася достатня кількість, що необхідна для створення групи. Серед учасниць – педагоги, бізнес-леді, медики, домогосподарки тощо. Жінки як різної професії, так і віку, ті, яких передусім об’єднало бажання допомогти.

Власне, йога з кожним роком набуває все більшої популярності у західних країнах. Україна далеко не виняток. Йога – це ціла філософська система, що вимагає змін в усіх сферах життя людини.

У Хусті рятують життя йогою. Відтак це доводить, що допомагати можна по-різному. Головне – не бути байдужим до чужого горя. Не будьмо осторонь і допоможемо молодій мамі разом!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve + 19 =