У Хусті продовжують ремонти доріг та каналізування вулиць

Ремонт доріг та будівництво каналізаційної мережі – міські пріоритети Хуста і цього року. Наразі зроблено вже чимало, однак ще більше – попереду.

Серед найпотужніших центральних автошляхів міста залишилась одна – Львівська – котра уже на шляху перетворення. Адже тут триває реконструкція. Щодо інших – бічних вулиць, то одні у черзі на оновлення дорожнього покриття, окремі ж – відремонтовані.

До слова, вулиця Гойди капітально відремонтована частково, а це від Чайковського до вулиці Зоряна. Тут облаштовані й тротуари. Загальна ж вартість ремонту – дещо більше 1-го млн. 300 тисяч. На Німецькій теж дорожнє покриття відремонтовано капітально за один мільйон 754 тисячі, вул. Тимка обійшлася у 685 тисяч гривень, а Терешкова – у майже 300 тисяч. Добрянського вартує півтори мільйона, вулиця Дружби – а це дорога разом з тротуарами – понад 6 млн., а Чижмаря – 850 тисяч (перша черга).

Крім того, цього року продовжили оновлення тротуарів на Волошина. Наразі ж кипить робота поблизу стадіону, на вулиці Борканюка.

Тут стартували із вкладання бордюр. Щодо джерел фінансування дорожнього ремонту, то їх кілька. Однак в основному це державний і місцевий бюджети. Отож. Осінь на ремонт доріг була плідною. Місцеві на це в основному реагують схвально, однак є і ті, хто ставиться скептично.

Передувала ж дорожній реконструкції заміна всіх комунікацій, у тому числі й будівництво каналізаційної мережі, бо подекуди вона взагалі відсутня. Останнім часом ситуацію у цьому напрямку теж вдалося значно покращили, каже міський голова. Наразі ж попередньо розпочате продовжують. Відтак нові каналізаційні труби з’явилися ще на кількох вулицях.

Так, цього року на Короткій збудували спочатку каналізаційну мережу, а потім встелили новеньке асфальтне покриття, якого, до речі, теж тут ніколи не було.

Вулиця Коротка увійшла до спільного проекту, куди увійшли ще дві вулиці – Вітрова і Гайова. На них вже теж прокладені каналізаційні труби. Загальна кошторисна вартість проекту понад 2 млн.грн. До речі, Гайова вже теж заасфальтована, а Вітрова – у процесі.

Тож, Київська також готова до встелення дорожнього покриття, тут каналізація вже є і обійшлася вона у мільйон гривень. А от на вулиці Гетьмана Пилипа Орлика робота по каналізуванню ще кипить. Вартує ж тут каналізація майже два мільйони гривень.

Цьогоріч відкорегували проект каналізування й на вулиці Тімірязєва, загальною вартістю у близько два мільйона гривень. Однак і це ще не все…

Мова про вулицю Суворова, однак і її завершать до кінця року, якщо дозволять погодні умови. Дорожнє покриття на ній встелять вже року наступного. До слова, загальна кошторисна вартість проекту з будівництва каналізаційної мережі по Суворовій і Тичини – більше 5-ти мільйонів.

Варто зауважити, що всі вищезгадані проекти мають два джерела фінансування – окрім державного бюджету, залучені кошти і з місцевого. Сьогодні це понад 10-ти мільйонів фінансує держава і близько 2,5 млн. – місто. Щодо під’єднання дворогосподарств до центральної каналізаційної мережі, то тут люди витрачають власний грошовий ресурс.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + 17 =