У Карпатах рятували чеських туристів

П’ятьом туристам із Чеської Республіки вчора знадобилася допомога закарпатських рятувальників. Про два випадки інформує Управління ДСНС у Закарпатській області.

О 10:40 до ОКЦ надійшло повідомлення про те, що під час проходження туристичного маршруту в районі Боржавських полонин Воловецького району втратили орієнтир та потребують допомоги четверо туристів з Чеської республіки. О 14:45 заблукала група туристів вийшла на зв’язок. Іноземці повідомили, що знаходяться в готельному комплексі смт Воловець, медичної допомоги не потребують. Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучалось ГПРВ с. Н.Ворота ГПРЧ АРЗ СП в складі 5 чол. та 1 од. техніки.

А о 14:00 до ОКЦ повідомили, що в районі г. Великий Верх Воловецького району, погіршилось самопочуття та потребує транспортування громадянка Чеської республіки, 1961 р.н.. О 17:10 туристку передано працівникам екстреної медичної допомоги без свідомості, з попереднім діагнозом переохолодження. Жінку госпіталізовано до Міжгірської ЦРЛ. Для проведення пошуково-рятувальних робіт було залучено: особовий склад ГПРВ с.Н.Ворота ГПРЧ АРЗ СП в складі 5 чол. та 1 од. техніки та ГПРВ смт.Міжгіря ГПРЧ АРЗ СП в складі 5 чол. та 1 од. техніки.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 − 3 =