У сімнадцяти селах Тячівщини другий тиждень не вивозять сміття

Контейнери, повні сміттям, стоять узбіччями. І так біля кожної хати. Вже минає другий тиждень, як у 17 населених пунктах Тячівщини не вивозять відходи.

Обслуговуюча фірма попередила абонентів про тимчасові незручності. Самі ж пояснюють ситуацію – не мають куди дівати відходи.

Представники компанії розповідають: вже минає 8-й рік, як вони намагаються облаштувати власний полігон. Неодноразово писали звернення у всі інстанції з проханням виділити землю, однак безрезультатно. Однак якщо досі вивозили відходи на сміттєзвалище в смт Солотвино, то віднедавна його закрили.

Ситуацію намагалися вирішити в Тячівській РДА. Тут голів тутешніх сіл зібрали на нараду. Голова районної адміністрації Василь Дем’янчук каже, є в місцевості 7 земельних ділянок, з відповідними умовами для облаштування звалища.

Представники компанії кажуть, готові облаштувати сміттєзвалище сучасних стандартів, обіцяють поповнювати бюджет села , а ще робочі місця для жителів. Однак голови сіл на умови не погоджуються. Кажуть, громада проти.

На території сіл Тячівщини чимала кількість стихійних звалищ, готова компанія, облаштувати полігон і там. Однак зась. Голови сіл висловили свою позицію. Тим часом жителі 17 сіл району залишилися зі своїм сміттям наодинці. В господарстві пана Івана вже нема кудли складати відходи.

Врешті консенсусу таки дійшли. Фірма відновить вивіз сміття вже 20-го червня. Наразі будуть звозити відходи , як і раніше, в Солотвино. Однак наскільки вистачить звалища, питання відкрите.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − ten =