У Тячівському районі через погоду не можуть почати ремонт доріг

29 травня відбулася дев’ятнадцята сесія Тячівської районної ради сьомого скликання. Серед 13 питань, які було внесено до порядку денного, одним з ключових було питання щодо стану доріг у Тячівському районі.

Як проінформував голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, через погодні умови ремонт доріг районного значення не можуть розпочати.

Також існуюють певні проблеми щодо мосту через річку Теребля у селі Буштино. На його добудову, пояснив голова РДА, є закладені кошти, але після проведення першого тендеру ні одна з фірм не виявила бажання його ремонтувати.

Вже за два тижні стане відомо, що окрім поточного ремонту проведуть і капітальний ремонт в межах Тячівського району.

В ході розгляду питання доріг депутати звернулися до начальника філії «Тячівський райавтодор» Василя Варги, аби він відзвітував, які роботи були зроблені за зимовий період. Наразі за пророблену роботу дорожникам заборгували приблизно 300 000 гривень.

Враховуючи актуальність і гостроту проблеми, депутати висловили бажання зібратись разом з депутатами обласної ради, щоби спільними зусиллями вирішити, як виходити з критичної ситуації.

Наступне питання, яке жваво обговорювалося на порядку денному – стан реформування системи охорони здоров’я у районі. Головний лікар «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Лебедєва наголосила, що процес реформування досить повільний.

Депутати запитували, що робити, до прикладу мешканцям Тарасівки, де єдиний сімейний лікар уже уклав угоди з максимальною кількістю мешканців. Були питання у депутатів і щодо колективного договору «Центру первинно-санітарної допомоги» в частині зарплат сімейним лікарям. Тож за пропозицією заступника голови райради Ігоря Грабаря профільній медичній депутатській комісії доручено вивчити це питання.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − two =