Поки ужгородці їздять відпочивати на море, іноземці прямують в Карпати

Туристичний сезон у розпалі. На дорогах зникли затори, жителі відпочивають. Cезон відпусток – улюблена пора чи не кожного. Нагода з’їздити на відпочинок, оздоровитися. Переважно ужгородці надають перевагу відпочинку на морі.

На відпочинок з кожним роком все більше жителів області їде за кордон. Туристичні оператори кажуть, вже протягом кількох років найпопулярніша країна, серед ужгородців – Туреччина.

Тим часом поки жителі нашого крають оздоровлюються на морі за кордоном, жителі сусідніх областей і навіть країн масово відпочивають на Закарпатті. Карпати залишаються основною туристичною локацією України. А згідно з опитуванням асоціації гостинності України, закарпатські курорти увійшли до трійки найбільш популярних напрямків.

Туристи оздоровлюються у обласних санаторіях, термальних водах. Проїздять і на закарпатські фестивалі. Відпочинок цього річ задоволення не дешеве. Більше ніж 1000 грн вартує перебування одну добу в санаторії, а от ціна тільки путівки на море за кордон – від 350 євро.

Відпуска не означає нагальність їхати кудись. Відпочити можна і вдома. Головне зробити це так, аби відновити резерв енергії, який поступово вичерпався.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − two =