Турнір з боксу серед військових ліцеїстів провели в Мукачеві

Виховання мужності і витривалості. Днями у мукачівському спортклубі «Рукавичка» відбувся турнір з боксу, присвячений пам’яті Олега Тюрікова – випускника Закарпатського військового ліцею. Головний організатор цього заходу – Юрій Захаров, начальник Закарпатського обласного ліцею, стверджує, що такі змагання розвивають твердість і міць характеру молодих курсантів.

Вже четвертий рік поспіль організатори з Закарпатського військового ліцею влаштовують турнір з боксу, який присвячують пам’яті свого загиблого випускника Олега Тюрікова.

Це не єдиний турнір, який влаштовує ліцей. Загалом цей навчальний заклад проводить турніри і з інших видів спорту, а саме самбо і рукопашного бою, які також присвячують пам’яті своїх загиблих у зоні АТО вихованців Василя Білака і Володимира Ціриха.

Серед тих, хто бере участь у турнірі, є ті, хто займається боксом професійно, але також долучаються і любителі. Тому учасники, перш ніж вийти на ринг, ретельно готуються до змагання, проходять спеціальний відбір і насамкінець – жеребкування.

Для організаторів турніру найбільшою проблемою було знайти професійного рефері, адже молоді боксери не можуть судити бій. Цьогоріч ця завада була подолана.

«Це дуже цікавий досвід», – говорять учні ліцею. Настрій тут бойовий і переможний, але не проходить повз увагу і те, що всі підтримують і вболівають один за одного: і ті, хто просто прийшов подивитися, і самі учасники турніру.

Головною метою подібних змагань є виховання – каже Юрій Захаров. Виховання мужності. Тут ліцеїсти вчаться терпляче зносити усі труднощі. Тут на рингу гартується дух і виховується головне вміння майбутнього захисника – тримати удар!!!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − twelve =