Туалетний скандал на рівному місці: хустський школяр не провалювався у вигрібну яму

Першокласник впав у вигрібну яму туалету, ледь не скалічився, зазнав психологічної травми: такими заголовками рясніли повідомлення у різних ЗМІ. Те, що дитину діставали з вигрібної ями шкільної вбиральні, стало несподіванкою навіть для мами потерпілого хлопчика Мар’яни Мікулін. Жінка каже, що цю інформацію дізналася у школі наступного ранку.

Знімальна група “М-Студіо” відправилася на місце події, у Забрідьску загальноосвітню школу. Коли поспілкувалися з усіма очевидцями, історія набула іншого забарвлення: за словами мами, хлопчик забруднив лише взуття.

Незважаючи на все, цей випадок блискавично набрав широкого розголосу, тож у відділі освіти Хустської РДА зреагували негайно. Була створена відповідна комісія, яка наступного ж дня вирушила до школи. З’ясувалося, що з дитиною нічого поганого не сталося, а інформація, поширена ЗМІ, не підтвердилася. Та все ж цей епізод привернув увагу до нагальних проблем зі шкільними туалетами, які потребують вирішення.

Щодо школи, де стався казус, у відділі освіти заявили, що одразу вирішити питання з вуличною вбиральнею неможливо, існує багато перешкод. Хоча спроби переламати ситуацію все ж були. Директорка Забрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів Галина Федина розповіла, що за проектом дерев’яну підлогу вбиральні мали замінити на цементну. Основною перепоною вона називає те, що будівля першопочатково не мала використовуватися для загальноосвітнього закладу. Тут катастрофічно не вистачає місця, адже це колишній гуртожиток, якому близько 40 років.

У свою чергу діти скаржаться, що умови досить незручні, особливо взимку. Реакції батьків на те, що їхні діти у ХХІ сторіччі змушені ходити справляти природні потреби фактично на вулиці і в таки умовах, не було: ніяких заяв, скарг або пропозицій ніде не зафіксовано.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =