Трьох суддів Мукачівського міськрайсуду вже оцінила кваліфікаційна комісія

Стан та хід судової реформи, зокрема, кваліфікаційне оцінювання суддів, впровадження електронного суду, а також чи поверне реформа довіру громадськості до роботи суддів, обговорили у Мукачеві.

Цих питань торкнулися під час прес-сніданку в рамках проекту «Підвищення обізнаності громадськості щодо стану та ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях» із головою Мукачівського міськрайонного суду Іваном Котубеєм. Чи не найбільш обговорюваним стало питання кваліфікаційного оцінювання суддів. Іван Котубей розповів про етапи так званої переатестації.

За словами голови Мукачівського міськрайонного суду, зазвичай найбільше складнощів виникає під час виконання практичного завдання, а також під час співбесіди із вищою кваліфікаційною комісією.

На цей момент сформували 3 великі групи, куди входять судді з усієї країни, яких оцінюватимуть. Серед суддів Мукачівського міськрайонного суду вже троє відбули кваліфікаційне оцінювання, один із них не пройшов переатестацію, один – поки у процесі, і власне останній – успішно склав усі іспити та набрав потрібну кількість балів.

Окрім кваліфікаційного оцінювання, розповів Іван Котубей і про запровадження електронного суду.

У рамках проекту, що виконує «Комітет виборців України» за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя», хід судової реформи уже обговорили із двома суддями Закарпатського адміністративного суду, а найближчим часом очікується розмова із суддею-спікером Перечинського суду.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + 17 =