Триденні змагання медиків «швидкої» завершилися на Закарпатті

Під різними прапорами, але з однією метою – врятувати життя, пройшли в Закарпатті ювілейні 10-ті «Медичні ралі». Потягом трьох днів, з 5 по 7 червня, змагалася 41 бригада екстреної медичної допомоги з усіх областей України та з-за кордону.

Тести, лекції, практичні завдання. А ще ралі швидких. Протягом трьох днів на Закарпатті більше 40-бригад екстреної медичної допомоги з усієї України та 7-ми країн Європи змагалися за першість. Бригади мали низку завдань. Рятували школяра з пневмонією та анафілактичним шоком, жінку з сецевим нападом, а ще реанімували постраждалих з отруєнням ліками та септичним шоком. Працювали і на ДТП.

Під різними прапорами, але з однією метою – врятувати життя. Яке саме завдання їх чекає у наступному раунді, медики не знали. Та умови роботи і змодельовані ситуації — наближені до реальних. Все заради вдосконалення свого вміння роботи в реальності.

Цьогоріч медичні ралі пройши вже вдесяте. Серед українських команд Полтава ОЦ ЕМД, Суми ОЦ ЕМД продемонстрували гідний рівень. Дві закарпатські команди (студентів-медиків УжНУ та Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги) стали призерами Всеукраїнських змагань «Закарпатські медичні ралі-2019.

Серед іноземних команд кращими стали медики з Литви. Абсолютними чемпіонами цьогорічних змагань швидких стала команда приватної клініки з м. Київ.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − three =