Травмованого альпініста з Берегова прооперували з новим методом знеболення

Все життя в горах, а нині на операційному столі. Пан Олександр, спортсмен-альпініст з Берегова, три тижні тому зазнав серйозної травми. Множинні переломи ребер, а паралельно і нетипове ушкодження плечового поясу.

Медики кажуть, випадок рідкісний – крім вивиху ключиці, у чоловіка пошкодження легеневої системи. Аби уникнути ускладнень, до яких може привести загальний наркоз, оперуватимуть за новим методом анестезії.

Провідникова анестезія дає змогу знеболити окрему ділянку тіла. Саме ту, яка потребує втручання. Такий метод дає можливість уникнути негативних наслідків, які не рідко спричиняє наркоз. Обирають її пацієнти зі супутніми захворюваннями серцево-судинної, дихальної системи, чи то діабетом. Пан Олександр ж розраховує продовжувати активний спосіб життя, тому обрав для себе саме провідникову анестезію. І абсолютно не нервує, медикам довіряє на всі сто.

Оперували чоловіка у клініці «Діамед». Адже cаме тут вже є сучасне обладнання: голки для провідникової анестезії і нейростимулятор британської фірми, що є лідером у виробництві такого роду технічних засобів.

Ось так триває процес знеболення: на апараті лікар-анестезіолог бачить ушкоджену ділянку, блокує її, і у весь час має змогу спілкуватися з пацієнтом.

І вже за півгодини провідні лікарі МЦ «Діамед» приступили власне до оперативного втручання. Операція пройшла успішно, і вже ближчим часом пан Олександр знову зможе активно займатися альпінізмом.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − 9 =