Трасу “Мукачево-Рогатин” в Нижній Апші продовжують блокувати

Дорога “Мукачево-Рогатин” у Нижній Апші Тячівського району досі перекрита. Люди вимагають, щоб обвинувачний у вбивстві 14-річного хлопця опинився за гратами.

Дехто стоїть на дорозі ще відучора з 20 години, кажуть, будуть протестувати, доки вбивця не опиниться за гратами. Затор на трасі розтягнувся на кілька кілометрів, протестувальники розвертають автомобілі. Водії нарікають на незручності.

Напередодні Хустський районний суд прийняв рішення про продовженя тримання під вартою юнака, який обвинувачується у вбистві, до 16 лютого 2019 р. Разом з цим було визначено альтернативну міру запобіжного заходу: заставу в сумі 160 тисяч гривень.


Вбивство в Нижній Апші сталося 14 березня 2018 р., був вбитий 15-річний хлопець. За даними досудового розслідування, свого товариша вбив 14-річний житель цього села, завдавши численні колото-різані рани. Підлітка одразу затримали і взяли під варту, а згодом Ужгородський міськрайонний суд обрав інший запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт. Через це жителі Нижньої Апші вже проводили акцію протесту в квітні цього року, після неї запобіжний захід був змінений на тримання від вартою.

Згідно з санкцією ч.1 ст.115 КК України, яка інкримінується обвинуваченому, йому загрожує покарання від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =