Тече дах: квартиру мукачівки затопило

Сам на сам залишилися зі своєю проблемою мешканці будинку номер 5 А на вулиці Юрія Гойди. Тут під час дощів вже традиційно вода в під’їзді стікає аж на перший поверх.

Під час дощу по стінах, у кімнаті та коридорі рікою ллється вода. І це при тому, що жінка проживає на четвертому поверсі. Важко уявити,що відбувається у квартирі на п’ятому, де господарі наразі відсутні. Зараз жінка, так само, як і її сусіди, залишилася без світла. Каже, що через те, що у під’їзді заливає лічильники, боїться навіть їх вмикати,щоб не спричинити ще й пожежонебезпечну ситуацію.

Останній раз через дощ світла в її квартирі не було три тижні. Жінка каже, що, скоріше за все, несправна на даху зливна система, яка постійно забивається, а тому затоплює квартири. Спеціалістів, які б могли вирішити це питання, серед сусідів немає, а от аварійна служба час від часу приїздить, прочищає трубу, розводить руками і їде, каже пані Марія. Відповідно, як тільки починається дощ, її квартиру знов заливає.

Мешканці будинку вже неодноразово писали звернення – та жодної реакції не отримали. Люди рахують збитки та змушені проживати у постійній вологості. А найстрашніше для них – це прогноз погоди, який віщує, що дощ триватиме ще близько тижня. Мешканці втомились звертатись до чиновників та жити у жахливих умовах. Кажуть: не розуміють, за що платять кошти на утримання будинків та чому ті, хто мав би дбати про благоустрій, забувають про це. Цього будинку у списку тих, де мали б робити капітальний ремонт, – наразі немає.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + 3 =