Дитячий табір зі щоденними літургіями англійською діє на Мукачівщині

Мукачівська греко-католицька єпархія спільно із волонтерами зі США вже 4 рік поспіль організовує для дітей англомовний табір. Табір не тільки для розваг, а і щоб духовно збагатитись

, адже створений він за ініціативою священнослужителя, тут проводять щоденну літургію англійською мовою, а також її вивчають та удосконалюють. Уроки у дітей проходять у ігровій формі і не тільки. Під час занять в основному працюють за 4-ма напрямками, а саме читання, граматика, вимова, фонетика. Щоб діти засвоїли матеріал якнайкраще, навчати їх приїхали гості із-за кордону, які спілкуються англійською щодня.

Вже 4 рік поспіль на Закарпатті проходить літній англомовний табір для дітей. Його організовує Мукачівська греко-католицька єпархія спільно із волонтерами зі США . Цього року сюди приїхало 30-ро дітей.

Окрім вивчення іноземної мови, табір має і спрямування. Отець Василь Копин розповідає, що служба тут відбувається щодня, і навіть на англійській мові.

Протягом дня діти мають 4 уроки з волонтерами із США. Такі заняття відрізняються від шкільних. Можна і поспівати, і посміятись, і поспілкуватись на різні буденні теми з вчителями, які вже стали справжніми товаришами для дітей. Не всі діти досконало знають англійську мову, тому щоб їм допомогти під час уроків тут є волонтери.

Діти удосконалюють знання із англійської мови, беруть участь у літургіях на англійській мові, а ще – мають змогу відпочити. У таборі діє цікава ситсема – за всі хороші справи, та за навчання діти заробляють бали, які обмінюють на призи. Результатом вже традиційного табору задоволені і вчителі з Америки.

Молитви тут відбуваються не лише у храмі, але і ввечері у звичайному дружньому колі. Як каже декан Мукачівської греко-католицької єпархії Василь Копин, такі молитви ідуть від серця.

І вже наступного року американці гості знову завітають на Закарпаття, щоб подарувати дітям знання та тиждень справжнього свята.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × one =