Свято для дітей, чиї батьки воювали на Сході, влаштували в Мукачеві

5 січня дітей, чиї батьки воювали на Сході, подарунками привітали з Різдвом. Це стало справжньою несподіванкою для малечі і батьків.

Див забагато не буває! У свято Різдва навіть маленька добра справа може обернутися справжнім чудом. Такою несподіванкою стали подарунки для дітей учасників АТО від одного з благодійних фондів. Світле свято і добра справа зібрали у великій залі будинку колишнього 7-го училища багато родин бійців АТО.

І дорослі, і діти раділи можливості привітати з Різдвом рідних і близьких, які боронили наші східні кордони. Традиційними колядками і поздоровленнями вітали й тих, хто зараз знаходиться далеко на передовій і позбавлений святкових радощів.

Теплі побажання добра і достатку лунали з вуст маленьких колядників. Очікуючи на подарунки, вони й самі дарували гарний передсвятковий настрій усім присутнім.

Подібні благодійні заходи це не просто подарунки дітлахам. Різдво – в першу чергу свято добра, миру і милосердя. І така діяльність з боку організаторів зібрання має ще й великий виховний зміст.

Дехто з дітлахів не в силах стримати цікавість розпаковував подарунки одразу. Але важливим був не так подарунок, як увага і турбота.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 6 =