Сувора гра «Регбі»

Відкриття сезону Вищої ліги України з американського футболу відбулося в с.Баранинцях. Матч приймали чемпіони позаминулого сезону – «Лісоруби» з Ужгорода, змагалися із гравцями з Києва. Ужгородські Лісоруби на Київські бульдоги зустрілися на полі бою. Відкриття сезону Вищої ліги України з американського футболу розпочали напрочуд енергійно та хвилюючи. Рахунок відкрили гравці Закарпатської команди. Корок за кроком рахунок зростав, і вже на 40 хвилині турніру 12:6 на користь лісорубів. Однак не обійшлось без травм Американський футбол на Закарпатті відносно молода гра, однак Ужгородська команда, досить добре зарекомендувала себе серед українських збірних. Зокрема грали і з київськими бульдогами, та здобули перемогу. У минулому сезоні, саме ужгородські спортсмени були чемпіонами. Однак цього разу, гості матчу переконані, – відіграються. Перший тайм перемогли лісоруби, атака за атакою, низка небезпечних моментів. Однак зрештою з відривом у один м’яч перемогу здобули кияни.