Закарпатський апеляційний суд вирішив, що підозрюваний в наркоторгівлі має бути під вартою

Суд частково задовольнив апеляційну скаргу прокуратури області стосовно одного з підозрюваних у наркоторгівлі, якого затримали 17 вересня. Закарпатський апеляційний суд скасвав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту та обрав новий – тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 80 прожиткових мінімумів.

Раніше прокуратура Закарпатської області оскаржила ухвали слідчих суддів Ужгородського міськрайонного суду щодо обраних запобіжних заходів дев’ятьом підозрюваним у наркоторгівлі. У поданих апеляційних скаргах прокурор просить обрати запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі не менше 500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що складає близько 960 тис. грн.

Закарпатським апеляційним судом частково задоволено апеляційну скаргу прокуратури області стосовно ужгородця, гр. Ф., затриманого 17 вересня 2019 р. у ході спецоперації за підозрою у наркоторгівлі. Скасований діючий запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення близько 144 тис. Грн. застави та обрано новий, у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 300 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що складає близько 570 тис. грн.

У судовому засіданні прокурором наголошено на тяжкості інкримінованого злочину та суспільній небезпеці, яку він становить. Крім того, прокурор просив врахувати те, що підозрюваний є обвинуваченим у двох інших, аналогічних кримінальних провадженнях, які наразі слухаються у судах. Тривалий час судові засідання у цих справах не проводились у зв’язку із неявкою одного із обвинувачених – гр. Т., без участі якого, розгляд справи є неможливим. Наразі вказаний закарпатець оголошений у розшук.

На наступних судових засіданнях у цих справах, які відбудуться 16 жовтня в Ужгородському міськрайонному суді та 21 жовтня у Мукачівському міськрайонному суді, прокуратура ініціюватиме питання звернення застави у дохід держави та зміну запобіжного заходу обвинуваченому на тримання під вартою.

Нагадаємо, 17 вересня 2019 року, процесуальними прокурорами прокуратури Закарпатської області спільно із співробітниками УСБУ в Закарпатській області та ГУНП в Закарпатській області викрито та затримано дев’ятьох закарпатців, які підозрюються у незаконному зберіганні і збуті наркотичних та психотропних речовини на території Тячівського, Ужгородського та Мукачівського районів. Наразі у вказаному кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + three =