Судове засідання щодо розбійного нападу у Буштині

3 місяці тому правоохоронці голосно заявили, що спіймали банду, за якою – численні пограбування і розбої. Тоді у Буштині затримали групу осіб за підозрою у крадіжці в самотнього пенсіонера національної та іноземної валюти на суму понад півмільйона гривень. Хлопцям «пришили» ще низку подібних злочинів у районі.

У збройному нападі звинувачують сина Марини Лазур, якому 22. Мовляв злочин скоїв хлопець із двома товаришами. Жінка провину сина заперечує, мовляв, коли це сталося, він був удома, але у цій справі мати – єдиний свідок захисту.

Серед обвинувачуваних і неповнолітній син Оксани Андришин. Жінка каже, на момент злочину сина не було в селищі взагалі, є свідки, які можуть це підтвердити.

Відео стороні обвинувачених надати відмовляються – заявляє адвокат сім’ї Лазар. До того ж, він продовжує, була порушена процедура слідства.

Марина Лазур заявляє, її сина назвали винним через особисту неприязнь правоохоронців до нього. Зараз він знаходиться у СІЗО. Сторона захисту вже в обласному Апеляційному суді клопоче про зміну міри запобіжного заходу на домашній арешт. Адже на попередніх засіданнях його відхилили.

В ході судового засідання, прокурор зі слідчим не з’явилися. Не було і самого підозрюваного, сина п. Марини. Відтак, засідання перенесли. Тож якою буде доля обвинувачуваних не відомо, вони залишаються під вартою.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − 2 =