Суд залишив чиновницю Ужгородської міськради під домашнім арештом

Апеляційний суд Закарпаття сьогодні розглядав справу щодо обрання запобіжного заходу звинуваченій у вимаганні та одержанні хабаря чиновниці Ужгородської міської ради Тетяні Полтавцевій. На попередньому судовому слуханні 14 червня Ужгородський міськрайонний суд визначив домашній арешт. З цим рішенням не погоджувалася прокуратура.

Правоохоронні органи підозрюють Тетяну Полтавцеву у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди. За даними прокуратури, за гроші вона мала «посприяти» укласти договір оренди комунального приміщення площею 32 квадратні метри. Прокуратура також звернула увагу, що підозрювану досі не відсторонили від виконання її службових обов’язків. Є ризики, що чиновниця може впливати на свідків справи та своїх підлеглих, зокрема. З чим не погоджується захист Полтавцевої.

Сама начальник управління майном Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради заперечує свою причетність до корупційного правопорушення. Вона наголошує: на посаді не мала навіть дисциплінарних покарань, а вдома на її утриманні – малолітня дитина. Тож суд постановив залишити скарги обох сторін без змін.

Адвокат Тетяни Полтавцевої Євген Старцев рішення суду вважає справедливим та законним. Підозрювана залишатиметься під цілодобовим домашнім арештом до 14 серпня включно. Якщо ж провину Тетяни Полтавцевої буде доведено, то, згідно з інкримінованою їй статтею, вона може провести у в’язниці від 5 до 10 років.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 10 =