Судовий розгляд справи щодо вбивства Михайла Глеби близький до завершення

У резонансній справі вбивства Михайла Глеби у Мукачеві і надалі тривають судові засідання, адвокат потерпілої сторони каже – наразі слухання майже на завершальному етапі. Чим закінчиться ця резонансна справа, стверджувати не беруться, адже попередню ухвалу Мукачівського суду, згідно з якою імовірний злорчинець був засуджений, Львівський апеляційний суд скасував.

Нагадаємо, у ніч на 6 січня у Мукачеві жорстко вбили Михайла Глебу, завдавши йому числених ножових поранень. Після тривалого судового процесу Мукачівський міськрайонний суд ухвалив засудити імовірного вбивцю до довічного ув’язнення, однак Львівський апеляційний суд у червні цю ухвалу скасував, направивши справу на повторний розгляд. Тоді судові процеси розпочали спочатку.

Наразі добігає до завершення судове розслідування, прокурор поросив перерви, щоб змінити обвинувачення. Захисник потерпілої сторони каже, що якщо не буде інших клопотань, то переходитимуть до судових дебатів. Прогнозувати вирок поки зарано, і надалі так само можуть бути оскарження, тож говорити про те, що найближчим часом цю справу завершать – зарано.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + ten =