Суд прийняв рішення щодо екс-голови села Матійово, який виділив землю родичам

В «земельній справі» над екс-сільським головою с. Матійова, яка тягнулася більше року, нарешті поставили крапку.

На Виноградівщині відбулося завершальне судове засідання у цивільній справі проти колишнього чиновника Василя Сагайдака про визнання недійсним та скасування рішення сільської ради і повернення землі.

Нагадаємо, Василя Сагайдака звинувачували у тому, що, перебуваючи на посаді Матіївського сільського голови, він виділив землю родичам, не повідомивши при цьому колегіальний орган під час виконання повноважень про наявність конфлікту інтересів.

Почути вирок суду під час його зачитування наша знімальна група так і не змогла, оскільки прокурор і суддя провели судове засідання раніше визначеного часу, нікого про це заздалегідь не повідомивши. Дізнатися детальнішу інформацію ми спробували телефоном безпосередньо від прокурора.

Оскільки позивачем у справі проти колишнього сільського голови с. Матійово є Виноградівська прокуратура, саме вони й зобов’язані спростовувати винесене рішення в Апеляційному суді, каже нинішня голова села Еріка Ворю. Однак додає: враховуючи ситуацію, що склалася, надій на це залишається мало.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 1 =