За вбивство в Нижній Апші підліток піде за ґрати на 3,5 роки і сплатить 1,5 мільйони

Сьогодні у Мукачівському міськрайонному суді закінчився розгляд справи щодо резонансного вбивства, яке сталося у Нижній Апші того року. Біля будівлі суду зібралися усі небайдужі. У нарадчу кімнату для винесення вироку судді пішли ще 22 травня, у другій половині дня. Найбільше на вирок чекав батько убитого хлопчика.

На тілі убитого експерти зафіксували більше 20 ножових поранень. Під час досудового слідства обвинувачений визнав свою вину.

За словами обвинуваченого, під час сварки від Василя Попа звучали образи та провокації в його сторону. І це стало причиною жорстокого нападу. Прокурором до суду було надано висновок експерта, відповідно до якого неповнолітній обвинувачений у момент вчинення злочину перебував у стані сильного емоційного напруження.

Та з врахуванням вимог закону, та обставин, які пом’якшують покарання неповнолітнього та відсутності обставин, які обтяжують його покарання суд ухвалив: визнати обвинуваченого винним і позбавити волі на 3 роки 6 місяців. Крім того, суд стягнув на користь потерпілих 1,5 млн. грн. моральної шкоди. Та такий вирок не задовільнив потерпілих, і найближчим часом на вирок суду буде подана апеляція.

Як стверджують адвокати потерпілої сторони, є багато доказів, які спростовують деякі покази свідків. Також обурені тим, що суд не взяв до уваги певні факти. Тож наразі протягом кількох днів сторони можуть подати апеляційну скаргу на вирок суду.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − 8 =