Сучасні технології все активніше стають частиною української медицини. У реабілітаційному відділенні Ужгородської міської клінічної лікарні відбувся масштабний тренінг за участі європейських партнерів та лікарів з різних регіонів України. Медики вивчали новітні методи відновлення пацієнтів за допомогою VR-окулярів. Мова про технологію віртуальної реальності, яка вже активно використовується у роботі медиків. Як інновації допомагають пацієнтам швидше повернутися до повноцінного життя – далі у сюжеті.