Субсидію не нараховуватимуть, якщо є авто, якому менше п’яти років

Українці, що приховують від держави статки, чи то володіють помешканням у 120 квадратів – квартира, 200 – будинок, залишаться без субсидій.

Торкнуться нові зміни у нарахуванні комунальної пільги і заробітчан, а також тих, хто працює нелегально. Не варто розраховувати на субсидію, якщо ви володієте автомобілем, якому максимум 5 років, навіть якщо ви сплачуєте за нього кредит. І не важливо, дорога автівка чи дешева. Факт купівлі на суму більше 50 тисяч грн., або ж якщо ви отримали подарунок чи спадщину ціною у понад півсотні тисяч, теж позбавить вас права на субсидію.

Центри соціальних служб області вже готуються до надходження численних скарг. Фактично зміни не торкнуться хіба що сімей пенсіонерів. Самі ж громадяни розповідають: як би не було, та субсидія є суттєвим порятунком під час опалювального сезону. Однак думки закарпатців щодо нововведень у нарахуванні пільг дещо різняться. Крім того, зменшується і соціальна норма споживання газу та електрики , відтак – тепла за пільговою ціною ви зможете дозволити собі менше. Ну а якщо ви зрозуміли, що ваша субсидія – під загрозою, варто самостійно звернутися до місцевого управління соцзахисту із заявою.

Для багатьох перерахунок відбудеться автоматично, однак тим, у кого змінилися обставини, варто звернутися чимшвидше. Якщо відповідні органи виявлять самостійно, що ви таки приховали свої статки, – всю суму субсидії доведеться повернути.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + twenty =